19. března 2012

Veselé klíčení

Přiznávám, že sice každým rokem nějaká ta semínka zaseji, ale ne vždy to dopadne tak jak by mělo. Něco nevyklíčí, něco zapomenu přepíchat a jindy zase zalít. Abych si letos setí a následnou péči zpříjemnila vyrobila jsem obyčejným černým sadbovačům slušivé kabátky. K tomu jsem ještě ozdobila rozprašovací lahev od saponátu a už se asi ani nebudete divit, že barevnost je opět růžovozelená.
Ustřihla jsem si karton vysoký 7 cm a naohýbala jsem ho podle velikosti kontejneru. 31 cm dlouhý a 14 cm široký. Konce jsem překryla a slepila. Karton jsem nasadila na kontejner. Mezi ubrousky jsem objevila jeden vyložené jarní.
Vystačil na ozdobení čtyř předních stran mých kontejnerů a ještě zbylo na jmenovky.

Lékařské špachtle a kousky kartonu mi posloužily na výrobu jmenovek.Polepila jsem je ubrousky a hřebíčky přichytila jména kytiček, ty mohu kdykoliv vyměnit.


Na řadu přišla i plastová lahev s rozprašovačem. Přichystala jsem si zbytky samolepících fólií, raznice a lihový fix na nápis.


Z fólie jsem si vyrazila, veselé jarní motivy a polepila jimi láhev. Lihovým fixem jsem napsala malé zahrádkářské zaklínadlo. :-)

8 komentářů:

 1. Krásné kabátky,jinak u mě je to také tak nikdy nesklidím věe:-)Michaela

  OdpovědětVymazat
 2. Ivetko, tak tady se bude rostlinkám líbit. Věra

  OdpovědětVymazat
 3. krásná inspirace, my se také chystáme sadit...

  OdpovědětVymazat
 4. Tady se bude klíčit jedna radost.:-)

  A.

  OdpovědětVymazat
 5. Ivetko, balíčků s různými semínky nakupuji s nadšením, ovšem s realizací - zasetí semen a jejich péče - to jde se mnou z kopce .... A Ty jsi šikulka. Zdravím Margit

  OdpovědětVymazat
 6. Iveto, prima napad - jsi hracicka, kontajnerkum to ted vylozene slusi. Tak at se uroda vydari. Hezky den, Katerina

  OdpovědětVymazat
 7. Děkuju za insipraci, tento rok to bude můj první pokus.

  OdpovědětVymazat
 8. Nádherné tvořeníčko. Na to já nemám čas ani nervy.

  OdpovědětVymazat