25. dubna 2011

ZOO Plzeň

Do plzeňské zoo jezdíme každé jaro. Protože je to naše nejbližší zoologická zahrada a protože ji máme prostě rádi. Každý rok v ní přibude spoustu nových zvířátek, nějaký ten areál a atrakce pro děti. Zoologická zahrada je každým rokem krásnější a krásnější a pokud si jí chcete užít, musíte v ní strávit celý den. Tak moc je v ní k vidění.
Krásný Dinopark, kde si  dinosaurů užijete opravdu dosytosti. Děti tu mají krásné hřiště a fotek tu naděláte že vám nebude paměť ve foťáku stačit :-) Všechny ty potvůrky si můžete osahat, okouknout je ve 3D kině.K zvířátkům tu budete mít tak blízko, že si je vaše děti budou chtít odnést všechny domů. Už druhým rokem tu mají také žirafy. Hrochy v novém areálu. Noční svět...
Ukázka sokolnictví je příjemným odpočinkem po tolika krocích. Moderátor je úžasný a nejen , že se něco zajímavého dozvíte, také se zasmějete. Zrovna tak si můžete vychutnat krmení tučňáků a šimpanzů s poučným výkladem.Květin a keřů je tu nespočet. Vrcholem všeho je krásná Japonská zahrada. Teď na jaře kvete spousta azalek a rododendronů.


Na MAPĚ.

1 komentář:

  1. Projela jsem většinu ZOO v ČR a musím říct, že plzeňská ZOO patří mezi mé nejoblíbenější. Ještě bych tam přidala ZOO v Praze a tu v Jihlavě, ta je taky moc fajn!

    OdpovědětVymazat