3. září 2018

Květinový lettering - týdenní rozvrh a školní rozvrh


Nový školní rok jsem oproti školákům započala ihned v neděli. 2.9.
Společně s Týnkou jsme měly zaplacený kurz v Kreativatelieru v Praze.
Jednalo se o kurz Květinový leterring. Naučili jsme se základy krásného psaní a to vše doplnily o spoustu kytiček a větviček. Naučily jsme se malovat stužky, věnečky a nakonec jsme si ozdobily začáteční písmeno našeho jména.


Přeci jen mě kurz stál nějaké peníze a čas a tak jsem se rozhodla tuhle investici nějak zúročit. Sama sobě jsem si zadala alespoň 30-ti denní výzvu, kdy se budu kreslení kytiček a procvičování krasopísma věnovat. Moje úsilí můžete sledovat ve stories na mém IG profilu.

Protože moje počáteční nadšení je veliké, procvičovala jsem dnes dvě hodinky a vytvořila si tak týdenní rozvrh, který ráda používám. Mám ho položený na stole a připisuji moje pracovní úkoly, které je třeba dotáhnout dokonce, které během týdne postupně přicházejí a mám tak jistotu, že na nic nezapomenu a všechno slíbené splním včas.
Děláte to taky tak?
Jestli ano, můžete používat úplně stejný rozvrh jako já.
Stačí si obrázek vytisknout a třeba i vymalovat. Ty pracovní úkoly, které máme před sebou budou určitě příjemnější.A pro školačky je rozvrh školní.

6 komentářů:

 1. To je vážně krása. Obdivuju každého, komu z pod pera vycházejí tak podařené obrázky. Já končím spirálou a i ta vypadá vždycky dost nepodařeně :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evi, děkuji. Chce to jen trpělivost a tý máte určitě dostatek. :-)

   Vymazat
  2. Právěže ji asi všechnu vyplýtvám na šití a nic dalšího už nezůstane... ale třeba jednou...

   Vymazat
 2. Překrásné!
  Přeji pohodový školní rok! Helena

  OdpovědětVymazat
 3. Musel to být úžasný kurz, když jste vytvořily takovou krásu. :-)Já si, s dovolením, rozvrh vytisknu. Moc děkuji. D. :-)

  OdpovědětVymazat